Κοννέκτορας οπτικών ινών mono 9/125 SC - 03103.SC

03103.SC

Net Safe / Οπτικός / Πρίζες F.O.

Κοννέκτορας οπτικών ινών mono 9/125 SC
Συνδετήρας για καλώδιο μονότροπων οπτικών ινών 9/125 µm, προκαθορισμένου τύπου SC/APC

Κατάσταση Προϊόντος
3 - Προϊόν διαχειριζόμεν

Φύλλα, Εγχειρίδια, Τεκμηρίωση

Class group
Data and telecommunication
Class
Fibre optic connector
Model
Plug
Suitable for type of fibre
Single mode
Type of connector
SC
APC-version
Yes
Connection type
Crimping
Colour
Other
Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας: 1 NR

Γραμμωτός κώδικας

8007352559578
1 NR
8,5x6x1 [cm]
4,1 [g]
8007352559585
50 NR
24,4x13,9x10,1 [cm]
289,3 [g]

Δεν βρήκες την απάντηση που έψαχνες;

Κάντε μια ερώτηση

Κοινή χρήση

Legal

Η Vimar διατηρεί το δικαίωμα τροποποίησης ανά πάσα στιγμή και χωρίς προειδοποίηση των χαρακτηριστικών των προϊόντων που αναφέρονται. Η εγκατάσταση πρέπει να πραγματοποιείται από εξειδικευμένο προσωπικό σύμφωνα με τους κανονισμούς που διέπουν την εγκατάσταση του ηλεκτρολογικού εξοπλισμού και ισχύουν στη χώρα όπου εγκαθίστανται τα προϊόντα. Για τις συνθήκες χρήσης των πληροφοριών που παρέχονται στο δελτίο προϊόντος, βλ. Όροι χρήσης.