Πρίζα οπτικών ινών mono 9/125 LC Next - 20350.LC.N

Pdf
20350.LC.N

Net Safe / Οπτικός / Πρίζες F.O.

Πρίζα οπτικών ινών mono 9/125 LC Next
Υποδοχή για καλώδιο μονότροπων οπτικών ινών 9/125 µm, με προσαρμογέα τύπου LC duplex, Next

Κατάσταση Προϊόντος
3 - Προϊόν διαχειριζόμεν

Class group
Data and telecommunication
Class
Fibre optic coupler
Suitable for type of fibre
Single mode
Type of connector connection 1
LC-Duplex
Type of connector connection 2
LC-Duplex
Type of fastening
Engage (snap)
Colour
Other
Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας: 10 NR

Γραμμωτός κώδικας

Barcode Qty 1 NR
8007352561052
1 NR
4,1x2,8x5,3 [cm]
13 [g]
Barcode Qty 10 NR
8007352561069
10 NR
14,4x9x6 [cm]
165,9 [g]

Δεν βρήκες την απάντηση που έψαχνες;

Κάντε μια ερώτηση

Κοινή χρήση

Codice QR scheda articolo

Legal

Η Vimar διατηρεί το δικαίωμα τροποποίησης ανά πάσα στιγμή και χωρίς προειδοποίηση των χαρακτηριστικών των προϊόντων που αναφέρονται. Η εγκατάσταση πρέπει να πραγματοποιείται από εξειδικευμένο προσωπικό σύμφωνα με τους κανονισμούς που διέπουν την εγκατάσταση του ηλεκτρολογικού εξοπλισμού και ισχύουν στη χώρα όπου εγκαθίστανται τα προϊόντα. Για τις συνθήκες χρήσης των πληροφοριών που παρέχονται στο δελτίο προϊόντος, βλ. Όροι χρήσης.